thumb

Head Office in New-York

775 New York Ave, Brooklyn, NY 11203

Request a Quote

Looking for a quality and affordable builder for your next project?

* Please Fill Required Fields *
img

Toll Free

1-800-987-6543

Working Hours

We are happy to meet you during our working hours. Please make an appointment.

پمپ کارواش

نویسنده admin دسته بندی اخبار

16

بهمن
1399

یکی از انواع پمپ های پرکاربرد، پمپ هایی است که بعنوان افزایش دهنده فشار آب به منظور شستشوی سطوح مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. چنین پمپ هایی در کارواش ها نیز کاربرد دارند و به همین علت به آنها پمپ کارواش نیز گفته میشود. با اینحال چنین پمپی عملکردی فراتر از شستشوی خودرو دارد. پمپ کارواش صنعتی سه فاز از جمله صنعتی ترین نوع این پمپ ها است که در مکانهایی مورد استفاده قرار میگیرد که امکان استفاده از برق سه فاز وجود داشته باشد. پمپ کارواش صنعتی سه فاز قیمت های متفاوتی به خود اختصاص داده است. بسته به برند و کیفیت محصول، ممکن است با بازه متفاوتی از قیمت ها مواجه شوید. در نتیجه به نظر میرسد برای خرید چنین کالای صنعتی باید دقت ویژه ای به کار ببندید تا مشکلی به وجود نیاید. در ادامه سعی شده به برخی نکات در مورد پمپ کارواش سه فاز پرداخته شود.

در پمپ کارواش چه پارامترهایی مهم است؟

وقتی قرار است یک واتر جت یا همان پمپ کارواش مورد استفاده قرار گیرد، دو پارامتر آن حائز اهمیت خواهد بود. این دو پارامتر فشار و دبی هستند. در هنگام خرید پمپ کارواش صنعتی سه فاز باید به این دو مولفه دقت ویژه‌ای داشته باشید تا پمپ مد نظر خود را خریداری کنید. بالا رفتن فشار به قدرت بیشتر آب خروجی از پمپ منجر میشود و افزایش دبی نیز سرعت کار شستشو را افزایش میدهد. در نتیجه هر دو مولفه باید در کنار هم قرار گیرند تا شرایط شستشو به بهترین نحو صورت پذیرد. در پمپ‌های صنعتی اصولا به دلیل کاربرد آنها در کارواشهای حرفه ای و یا مجموعه های صنعتی، فشار و دبی در سطح بالایی قرار گرفته است.

نقش فشار در پمپ کارواش صنعتی سه فاز

وقتی در مورد پمپ کارواش صنعتی صحبت میکنیم، مشخص است که کاربردهایی فراتر از کاربردهای خانگی یا کاربرد در کارواش خودرو را مد نظر داریم. به همین علت اصولا چنین پمپ هایی دارای فشار قوی یا فوق قوی هستند. از فشارهای فوق قوی ممکن است برای لایه برداری از سطوح یا بردن رنگ قسمتی از یک سطح استفاده شود. البته در فشارهای قوی نیز برای لایه برداری، خزه زدایی و جرم تراشی استفاده میشود. در بسیاری از انواع پمپ کارواش صنعتی سه فاز، یک تنظیم کننده فشار وجود دارد که با استفاده از آن میتوانید فشار خروجی مد نظر خود را اعمال کنید. بسته به کاربردی که از واترجت صنعتی خود انتظار دارید، میتوانید این فشار را تنظیم کنید.

دمای آب خروجی در پمپ کارواش

یکی از پارامترهای مهم و تاثیرگذار در پمپ کارواش صنعتی سه فاز، میزان دمای خروجی آب است. بطور کلی پمپ کارواش یا واترجت به دو نوع تقسیم میشود. پمپ کارواش آب سرد و پمپ کارواش آب گرم. پمپ هایی که آب خروجی آنها گرم است، یک گرمکن درون خود دارند تا آب را گرم کند. البته این سیستم گرمکن بصورتی تعبیه میشود که پس از خود پمپ قرار گیرد تا عمر پمپ کاهش نیابد. بطورکلی پمپ کارواش صنعتی سه فاز آب سرد توانایی رسوب زدایی و نظافت بطور کامل را دارد. اما پمپ های آب گرم برای برطرف کردن چربی ها، لکه های روغنی و ضدعفونی کردن سطوح بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند.

چرا پمپ کارواش بصرفه است؟

یکی از سوالات همیشگی برای جایگزین کردن سیستمهای شستشو سنتی با پمپ کارواش صنعتی، دلیل بصرفه تر بودن این روش شستشو است. دلایل مختلفی وجود دارد که استفاده از پمپ کارواش صنعتی سه فاز را به صرفه تر و هزینه انجام شده را کمتر میکند. در مقایسه با روشهای سنتی شستشو، استفاده از پمپ کارواش باعث کاهش مصرف آب میشود. همین موضوع نقش اساسی در کاهش هزینه ها ایفا میکند. علاوه بر این، در هنگام استفاده از پمپ کارواش صنعتی، نیازی برای بکارگیری مواد شوینده نیست و همین فشار قوی باعث از بین رفتن آلودگی ها میشود. نکته بعدی سرعت بالای شستشو با این نوع دستگاه است.

زمانیکه شما از یک پمپ کارواش صنعتی استفاده میکنید، زمان مورد نیاز برای تمیز کردن یک محیط را چندین برابر کاهش میدهید. علاوه بر این، نیروهای خدماتی مورد نیاز برای شستشو نیز کاهش پیدا کرده و در نتیجه هزینه به شکل قابل توجهی کم میشود. ناگفته نماند که کیفیت شستشو نیز با استفاده از پمپ کارواش صنعتی سه فاز افزایش پیدا میکند.

یکی از نکات مهم، نحوه خرید پمپ کارواش صنعتی است. با توجه به تنوع بالای پمپ های موجود در بازار و تفاوت عملکرد آنها، بهتر است خرید خود را از فروشگاه های تخصصی و مطمئن انجام دهید. خرید اینترنتی پمپ کارواش صنعتی سه فاز گزینه خوبی است. البته بشرطی که فروشگاه مد نظر را به درستی انتخاب کرده باشید.

درج نظر