thumb

Head Office in New-York

775 New York Ave, Brooklyn, NY 11203

Request a Quote

Looking for a quality and affordable builder for your next project?

* Please Fill Required Fields *
img

Toll Free

1-800-987-6543

Working Hours

We are happy to meet you during our working hours. Please make an appointment.

انواع گیج فشار پمپ

نویسنده admin دسته بندی اخبار

23

دی
1399
  • آیا می دانید گیج فشار برای پمپ چه وظیفه ای را بر عهده دارد؟
  • آیا اطلاعاتی از انواع و جنس متنوع این محصول دارید؟
  • آیا می دانید کیفیت این محصول چه تاثیری در کارکرد آن خواهد داشت؟
  • آیا از قیمت به روز انواع مختلف نمایشگر فشار اطلاع دارید؟

با رهاب پمپ همراه بوده و اطلاعاتی از این قطعه پرکاربرد بدست آورید. گیج فشار برای پمپ همان فشار سنج دستگاه میباشد که به نمایشگر فشار نیز شناخته شده و به منظور کنترل فشار آب خارج شده از پمپ آب و نمایش اعداد مورد استفاده واقع میشود و بر روی دستگاه به روش اسمز معکوس با دقت نصب میشود. توجه داشته باشید که این محصول تاثیر مستقیم بر روی کیفیت آب نخواهد داشت بلکه این قطعه وظیفه کنترل وضعیت دستگاه را داراست. افراد با مشاهده گیج فشار برای پمپ میتوانند به خاموش یا روشن بودن دستگاه پی ببرند هم چنین میتوانند سالم یا خراب بودن فیلتر ممبران و درست کار کردن پمپ را از این طریق جویا شوند. توجه داشته باشید که در هنگام خرید این محصول اطلاعاتی در خصوص مشخصات فنی و نوع عملکرد ان بدست آورید در اینصورت میتوانید درصورت بروز هرگونه مشکل و نقصی در کارکردن آن در جهت تعویض یا تعمیر این قطعه اقدام کنید.

انواع گیج فشار پمپ

گیج فشار برای پمپ در انواع مختلفی تولید و عرضه میگردد که در حالت کلی دو نوع فشار سنج در بازار به فروش میرسد که فشار سنج معمولی و فشار سنج روغنی این دو نوع بوده و هر یک با توجه به نوع عملکرد خود دارای کاربرد و فواید متنوعی میباشند. فشار سنج های روغنی از بهترین و پرتقاضاترین انواع این محصول بوده و به دلیل روغن استفاده شده در آن ارتعاشات عقربه را بصورت قابل توجهی کاهش میدهد در نتیجه عقربه گیج فشار برای پمپ دیرتر خراب میشود. این قطعه پس از پمپ نصب میشود.

گیج فشار ۲: این گیج ها در داخل شاسی نصب شده و شلنگ به انتهای آن وصل میگردد و سایز کوچک فشارسنج دستگاه از این گیج ها میباشد.

عدد نرمال گیج فشار پمپ

همانطورکه در بخش ابتدایی نیز ذکر کردیم گیج فشار برای پمپ دارای عقربه بوده و اعدادی را به نمایش میگذارد که به منظور نمایش اعداد نرمال نمایشگر بایستی روی bar 6 وpsi 85 باشد و در صورتیکه اعداد غیر از این موارد باشند در اینصورت نشان دهنده نقص بوده و باید در جهت تعمیر و عیب یابی آن اقدام نمود. اهمیت استفاده از گیج فشار برای پمپ سبب افزایش نیاز به آن شده و افراد با تهیه و نصب آن بر دستگاه میتوانند از عملکرد صحیح پمپ آب خود اطمینان حاصل نموده و هم چنین در صورت مواجه با هرگونه مشکلی با توجه به گیج فشار پمپ در اسرع وقت در جهت تعمیر و برطرف کردن مشکل اقدام کنند.

گیج فشار

درج نظر